Regionální rozvoj - aktuální informace

5.9.2018

Příležitosti pro region

5. ročník konference Příležitosti pro region, tentokrát s podtitulem Jaký je a bude náš venkov?

7.5.2018

Workshopy na téma „Rozvoj obcí a regionů“

Regionální stálá konference ve spolupráci s Královéhradeckým krajem a regionální rozvojovou agenturou CIRI si dovolují pozvat zástupce obcí a regionální partnery na již 5. ročník workshopů na téma „Rozvoj obcí a regionů“.

8.6.2016

POZVÁNKA NA 3. ROČNÍK REGIONÁLNÍCH SETKÁNÍ

Regionální stálá konference KHK ve spolupráci s Královéhradeckým krajem, Centrem investic, rozvoje a inovací a Krajskou sítí MAS si Vás dovolují pozvat na již 3. ročník regionálních workshopů na téma „Dotační možnosti pro obce a města ze zdrojů Evropské unie a Královéhradeckého kraje“.

5.5.2016

POZVÁNKA NA SEMINÁŘ

CENIA, česká informační agentura životního prostředí pod záštitou Ministerstva životního prostředí, pořádá na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje 30. 5. 2016 informační seminář

3.4.2013

Veletrh URBIS INVEST 2013

Královéhradecký kraj se již po několikáté představí v Brně na veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech (23.-27.duben 2013), který umožňuje prezentaci krajům, regionům, městům, obcím a dalším subjektům, kteří zde pravidelně představují investiční příležitosti, regionální inovační strategie, rozvojové plány, komerční nemovitosti a aktuální podpory podnikání.